Menu
Your Cart

FASHION VICTIM

Jantárové farby naznačujúce koniec leta, oranžová a žltá farba západu slnka a hrozna sušeného na mriežkach, ale aj dynamická rozjarenosť kvetov a zlato okolitej veľkolepej atmosféry: to sú odtiene ako zo sna nášho vína Moscato Fashion Victim, žiarivá skúsenosť vo svete chuti.PERLIVOSŤ..
11,00€ Bez DPH:11,00€
Aromatické hrozná z viníc Astorie sa zmenia na sladké víno s nezameniteľným duchom: ako súlad farby jemne tepanej fľaše, ide o šľachtené rosé vhodné k pompéznej oslave našich najvýznamnejších momentov.PERLIVOSŤ: plná s perzistentnými drobnými perličkamiFARBA: žiarivá ru..
10,00€ Bez DPH:10,00€
FASHION VICTIM - Rosé extra dry
Hot
Biele kvety a mäkučké krivky prírodných zložiek, ktoré zdobia špeciálnu fľašu Astor, predstavujú jemnému srdcu rubínovú farbu nášho šumivého vína Extra Dry – harmonické, mladé a plné života, ktoré nezabúda na svoj duch v súlade s módou. V ústach lahodné a elegantne šumivé histori..
12,00€ Bez DPH:12,00€
FASHION VICTIM - SPECIAL EDITION Cuvée Brut
Hot
Línia Fashion Victim oslavuje svojich pätnásť rokov edíciou pätnástich fliaš z kolekcie, každá fľaša je ozdobená osobitnou etiketou za účelom popisu všetkých odrôd nášho Cuvée. Popový a moderný aspekt pre poctu energii žien a tým, ktorí vedia život brať s dávkou sebairónie. Fashion Vi..
12,00€ Bez DPH:12,00€
FASHION VICTIM UNICA - Cuvée Brut
Hot
CUVÉE BRUT Zavŕšenie série venovanej pätnástim rokom Fashion Victim, Unica je špeciálnou fľašou ako duša všetkých žien. Rozlišuje sa vďaka tyrkysovej farbe šiat Astor, bohato dotvorená geometrickými rysmi. Čerstvý a nápadný štýl nás prenesie do veselosti a sebairónie, ktoré sú charakteristický..
12,00€ Bez DPH:12,00€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)